Можливості Beacon для себе та сім'ї

Власне авто


Використовуючи системи моніторингу ви завжди можете визначити місцерозташування свого автомобіля в режимі реального часу, швидкість. Зможете переглядати історії поїздок та місця і тривалість зупинок, за період, що цікавить. Якщо вашим авто користуються родичі або друзі, ви легко оціните навички іх водіння.

 

Всі дані доступні у додатку в смартфоні, або через WEB-інтерфейс. 

 

GPS-трекер попередить викрадення авто, а функція дистанційного блокування двигуна, допоможе віддалено зупинити авто у разі надзвичайної ситуації.

Піклування про близьких


Персональні GPS-трекери стають все популярнішими. Зараз рідко можна зустріти школяра, в якого не має смарт-годинника. Але сучасні трекери змінюють форми, функціонал та стають більш універсальними.

 

Трекери у вигляді PowerBank, які мають вбудований акумулятор, емністью 10000 mAh дають змогу підзаряджати гаджети, та близько місяця не хвилюватися за заряд  самого трекера.

 

Трекери у вигляді бейджів популярні для контролю літніх родичів. Вбудований акселерометр митью повідомить про падіння. Кнопка SOS та двустронній зв'язок допоможе не згаяти дорогоцінного часу, та в разі надзвичайної ситуації ви зможете швидко зорієнтуватися в тому що трапилось і надати допомогу.

 

Техніка для активного дозвілля


Спорт, як дозвілля, обирають все більше людей. І це не тільки про занняття спортом, а й про спортивну техніку: мотоцикли, квадроцикли, баггі, гідроцикли, катери, снігоходи та багато іншого.

 

Ця вся техніка експлуатується, зазвичай, сезонно, але потребує GPS-захисту весь рікGPS-трекер убеспечує від викрадення та контролює точне місцезнаходження вашої техніки.  Система миттєво повідомить про несанкціонований рух, зовнішній вплив або відключення акумулятора.


Якщо ви полюбляєте вирушати в мотоподорожі, квадротури, то з трекером ваші рідні та близькі зможуть відстежувати пересування, та  бути впевнені, що з вами все гаразд.

Домашні тварини


Використовуючи GPS-ошийник, ви ніколи не загубите свого улюбленця. У будь-який момент можете перевірити місцезнаходження вашого кота чи собаки зі смартфона.


Ошийник потрібен для тварин, які бувають на самовигулі або подорожують до нових місць зі своїми господарами, де можуть загубитися. 


У додатку до GPS-ошийника можна задани геозони, де вигул для тварини є безпечним, і в разі виходу за межу, господар миттєво отримає оповіщення.  


Ошийники для тварин мають захист від пилу та води IP67.

Тарифи


5

Стандарт


  • Передача даних в режимі он-лайн
  • Один об'єкт в обліковому записі
  • Зберігання даних 12 міс 
  • Мобільний додаток
  • Технічна підтримка
  • Звіти, повідомлення, геозони150 грн/міс