Система Beacon для життя

 

Власне авто


Beacon об'єднує набір послуг, які необхідні кожному водію. Визначає місцерозташування автомобіля, веде історію поїздок та зупинок, захищає від угону, дозволяє оцінити навички водія.

Піклування про близьких


Відправляєте дитину на відпочинок?
Покладіть Beacon Pocket в сумку або кишеню, щоб бути впевненим в його місцезнаходжені.
- точність до 10 метрів;
- робота від акумулятора до 4-х тижнів;
- окремий незалежний пристрій;
- захист від води IP55
Сервіс необхідний для контролю дітей, людей похилого віку, близьких.

Техніка для активного відпочинку


Недостатньо лише піклуватися про "залізного коня"- забезпечте йому сучасний технічний захист від угону із застосуванням GPS. сенсора вібрації і блокування двигуна.

GPS-трекер не просто контролює точне місцезнаходження вашого мотоцикла, квадроцикла чи човна 24 години на добу. Система миттєво повідомить про несанкціонований рух, зовнішній вплив або відключення акумулятора.
Пристрій веде історію поїздок, зупинок, захищає від угону й надає можливість оцінити навички водія, а в разі ДТП - покличе на допомогу.

Домашні тварини


Завдяки GPS-ошийнику, ви ніколи не загубите свого улюбленця. У будь-який момент можете перевірити місцезнаходження вашого кота чи собаки зі смартфона. Всі ошийники мають захист IP67.

Можливості для літніх людей


Технології компанії Beacon мають широкі можливості для застосування і впровадження у багатьох аспектів життя. Наприклад електронні тростини з вбудованим GPS-чіпсетом, не дозволить сліпій або літній людині заблукати навіть на значній віддалі від дому.

Тарифи


Стандарт


  • Передача даних в режимі он-лайн
  • Один об'єкт в обліковому записі
  • Зберігання даних 2 міс 
  • Мобільний додаток
  • Технічна підтримка
  • Звіти, повідомлення, геозони


120 грн/міс